втрати війни

На фронті загинув військовослужбовець і журналіст Дмитро «Репортер» Рибаков

21.07.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Журналіст і військовослужбовець 47-ої Окремої механізованої бригади ЗСУ Дмитро Рибаков загинув на фронті на Запорізькому напрямку. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив режисер, військовий Олег Сенцов.

Загибель Дмитра, який мав позивний «Репортер», підтвердила його дружина Тетяна.

 

«Діма “Репортер” дивував всіх, спочатку своїм кругозором, знанням, а потім відвагою та мужністю. Ти ніколи не знаєш, як поводитиметься людина в бою: хтось скисне, а хтось буде битися як лев. Він бився як лев, та загинув як герой. Друже, спочивай з миром! Далі доведеться працювати без тебе…», — написав Олег Сенцов.

 

«Дмитро був на Запорізькому напрямку, вони з побратимами прийняли бій, ворожий дрон з гранатою вдарив в окоп по Дмитру, поранення не сумісні з життям. Загинув 18 липня», — повідомила дружина захисника Тетяна Рибакова у коментарі «Детектору медіа».

 

Дмитро Рибаков народився в Азербайджані. Вивчав історію в Одеському національному університеті ім. І.Мечникова, соціологію — в Яґеллонському університеті у Кракові, а також у Київській школі економіки. Працював на каналі «Тоніс», дописував як фрилансер для LB.ua, був редактором і журналістом у Forbes Ukraine, Chas News.

 

Після початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов до лав Збройних сил України.

 

Як повідомлялося, у боях під Бахмутом загинув військовий, журналіст, автор науково-популярного журналу «Куншт» і журналу соціальної критики «Спільне» Євгеній Осієвський. Під час виконання бойового завдання у Бахмуті загинув український журналіст і військовий Володимир Мукан.

 

Чільне фото: фейсбук Дмитра Рибакова