втрати війни

На фронті загинув журналіст Олексій Борис

11.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На фронті загинув воїн 58 бригади, журналіст «Юридичної газети» Олексій Борис. Про це повідомили на сайті видання.

Олексієві Борису було 27 років.

 

Журналіст захищав Україну з першого дня повномасштабного вторгнення росії у складі 58 мотопіхотної бригади. Перший місяць служив у розвідувальній роті, потім у протитанковому артилерійському дивізіоні, був коригувальником, проводив аеророзвідку. Пізніше його призначили командиром взводу протитанкової артилерійської батареї. Перебував на передових лініях оборони в Донецькій області.

 

Олексій Борис працював у «Юридичній газеті» з весни 2021 року, раніше був на посаді Paralegal в Arzinger.

 

«9 лютого загинув наш журналіст Олексій Борис. Ще до повномасштабного вторгнення знав, що одразу піде у військкомат – і вже 26 лютого разом з татом вони їхали на навчання, а через місяць були на східному напрямку, на “нулі”. Бахмут, Часів Яр – туди весь час я направляла посилки, які збирали для його взводу. Олексій не терпів лицемірів, не пробачав зради. Він був завжди дуже щирим у своїх поглядах та почуттях, серйозним, відповідальним, завжди вірним своїм принципам. Дружив та любив максимально. Мріяв, будував плани на майбутнє. Писав мені з фронту, що скучає за журналістською роботою. Такий важкий шлях до нашої Перемоги!» — написала головного редактора газети Олена Осмоловська.

 

Як повідомлялося, на фронті загинули черкаський телеоператор Павло Тимошенко й одеський журналіст і письменник Ігор Терьохін.

 

Чільна світлина: Юридична газета