Видавництво Старого Лева

На лікування менеджерки Видавництва Старого Лева збирають кошти

13.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Оголосили збір коштів та крові для менеджерки Видавництва Старого Лева, з якою стався нещасний випадок. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила керівниця PR та маркетингу Видавництва Старого Лева Оксана Зьобро.

Менеджерка інтернет-продажів Ірина Петрик отримала удар струмом 38 тисяч вольтів. Внаслідок цього більше ніж 70 % тіла зазнало опіків.

 

«Зараз вона у дуже і дуже важкому стані. І, серед іншого, її життя залежить від наявності грошей і донорської крові. Це звучить страшно, але часто життя має свою ціну. І життя Іри залежить і від того, чи буде потрібна сума на її виживання і лікування, чи ні. Мова йде про понад 10 тисяч гривень на щодень на найближчі півтора місяця», − пояснила Оксана Зьобро.

 

Реквізити для допомоги:

 

  • 4149 4993 4416 9972 − рахунок матері, Петрик Лариси Олександрівни, у Приватбанку;
  • 5168 8727 7046 5812 − рахунок у банку ОТР;
  • 5375 4141 0127 6268 − рахунок у Мonobank;
  • Для переказів з-за кордону відкрили збір коштів на платформі фандрейзингу Gofundme (у євро).

 

«Також я знаю, що серед моїх друзів-львів’ян є багато тих, хто здає кров. Тож, хто має таку можливість, будь ласка, здайте кров на Пекарській, 65 у Львівському обласному центрі служби крові (підійде будь-яка група крові). Там, на місці, варто сказати, що здаєте донорську кров для Ірини Анатоліївни Петрик, що у реанімаційному відділенні у 8 лікарні, і лікарі та медсестри уже знатимуть куди її передавати», − додала Оксана Зьобро.

 

Нагадаємо, нещодавно видавництво «Чорні вівці» почало збір коштів на дитячу книжку про боротьбу з раком. Крім того, восени 2019 року збирали кошти для лікування львівського письменника Івана Лучука.