Григір Тютюнник

На меморіальну дошку до 90-річчя Григора Тютюнника збирають кошти

03.05.2021
меморіальна дошка до 90-річчя Григора Тютюнника

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Продовжується збір коштів на меморіальну дошку видатному прозаїкові Григору Тютюннику на будинку, де він прожив свої останні 13 років у Києві. Про це повідомив ініціатор збору, священик Руслан Новакович на своїй сторінці у фейсбук.

 

«Ми з ним розминулися у часі; моя любов до творів Тютюнника прийшла вже у зрілому віці. Через радіо і бібліотеку. Заховпився так, що перечитавши усі твори, шукав зустрічі з його дружиною Людмилою Василівною, друзями Анатолієм Дімаровим, Петром Засенком, Григорієм Булахом. Інтервю з ними друкував у «Дзеркалі тижня» і «Україні молодій». І в кожній розмовіпро Григора. Тому сьогодні, напередодні його ювілею, який відзначатимемо в грудні, звертаюся до громади з пропозицією», – написав Новакович.

 

Будинок розташований по вулиці Раєвського, 28.

 

Відомий скульптор Микола Білик вже взявся до роботи.

 

«Небайдужі можуть переказати гроші на картку Приватбанку: 5363 5420 1257 3193 Новакович Руслан. Аби унеможливити шахрайські дії, перед тим, як переказати кошти, звяжіться зі мною за телефоном 050-358-85-20 і я продублюю вам номер картки», – повідомляє ініціатор.

 

Як повідомлялося, 2020 року у Києві відкрили меморіальну дошку Стусу та Світличному, а також перекладачеві Миколі Лукашеві.