видавництво ранок

На Великдень окупанти привітали склад видавництва «Ранок» градами. Без постраждалих

24.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Великдень окупанти обстріляли місто Харків градами, зокрема влучили у логістичний центр видавництва «Ранок», але спрацювала антипожежна система. Про це повідомляє видавець і генеральний директор видавництва Віктор Круглов у своєму Facebook. 

«Світло завжди перемагає. Передвісником відродження у Єрусалимі запалав Благодатний вогонь. У Харкові ледве не запалав логістичний центр видавництва «Ранок» після бомбардування градами. Спрацювала автоматична антипожежна система», написав Круглов. 

 

У коментарі для Читомо видавець зазначив, що ніхто не постраждав, і попри обстріли видавництво працює. Зокрема готують нові підручники для 5-го класу та книжки для дітей. 

«Бачите сонце після обстрілу? Радісна вістка про Воскресіння Христове помандрувала книжковими лавами. Через проламані осколками стіни світять промінці надії, тому що рукописи не горять. Промовчу про посередників до Господа з ортодоксальної московської церкви, які освячують війну з українцями. Сьогодні свято. З Великоднем! Світло завжди перемагає темряву. Добро долає зло», додав у дописі Круглов. 

 

Як відомо, через обстріли російських військових українських міст пошкоджено близько 20 офісів та складів українських видавців. Зокрема мова йде про такі видавництва, як «Ранок», «BOOKSHA», «Тези», «Жорж», «АСАА», «Фоліо», «Блим-Блим», видавництва Жупанського, «Віхоли», «Мольфар», «ПЕГАС», «Час майстрів», «Парасолі», видавничої групи «Основа» й видавництва «4mamas» та інших — це 22% опитаних видавців.

 

Нагадаємо, що в результаті російського вторгнення у Харкові частково була пошкоджена одна з найбільших друкарень України — «Юнісофт». Крім того, окупанти пошкодили Будинок творчості письменників у місті Ірпінь, а ще будинок письменників «Слово» у Харкові.