війна

На територію найбільшої друкарні України потрапив снаряд

12.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В результаті російського вторгнення у Харкові частково була пошкоджена одна з найбільших друкарень України — «Юнісофт». Про це в ексклюзивному коментарі Читомо повідомляє Олександр Попович, директор компанії.

«Пошкодження безумовно є, на територію компанії впав снаряд та пошкодив газопровід. Є невеликі проблеми. Але завдяки оперативним діям наших хлопців та ДСНС нічого страшного не маємо. Люді цілі, обладнання не пошкоджене. Фасад – відновимо», — зазначає Олександр Попович.

 

«Юнісофт» — одна з найбільших друкарень в Україні, що обслуговує понад 200 локальних видавництв та видавців Європи, експортуючи продукцію до Німеччини, Австрії, Великобританії, Італії, Чехії, Білорусі, Молдови, Бельгії та інших країн. 

 

З 2021 року «Юнісофт» відкрили представництво книжкової фабрики в Польщі.

 

Як відомо, харківська друкарня «Юнісофт», на замовлення одного з найбільших дитячих видавництв Італії, вперше випустила книжку за стандартом FSC.

 

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російська армія розбомбила та обстріляла також понад 280 навчальних закладів.

 

Читайте також: Культурна катастрофа: які пам’ятки знищили російські окупанти