Найбільша книжкова виставка Америки «BookExpo» пройде онлайн

11.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американські книжкові виставки «BookExpo» та «BookCon», які нещодавно були скасовані через пандемію коронавірусу, цього року все ж відбудуться в онлайнформаті. Про це повідомляє Publishing Perspectives.

«BookExpo» відбудеться 26-29 травня і також проведе додаткові онлайнподії влітку. А фестиваль «BookCon», який вже змінив назву на «BookConline», можна буде подивитися 30-31 травня.

 

«Те, що ми фізично не можемо об’єднатись як галузь, зовсім не означає, що ми не можемо продовжувати робити те, що найбільше любимо, – говорити про книги! Пандемія впливає на всіх, і часи є надзвичайно важкими та стресовими. Команда “BookExpo” підтримує усіх, хто сьогодні натрапляє на труднощі, і хоче дати вам можливість побачити найкраще з BookExpo, не виходячи з дому та без додаткових витрат», – зазначають на сайті «BookExpo».

 

У межах «BookExpo» пройдуть навчальні сесії для бібліотекарів, зустрічі з авторами, обговорення дитячої і дорослої літератури, огляди книжкових новинок, «швидкі побачення» для представників галузі. Також відбудуться виставки графічних романів та робіт ілюстраторів. Детальну програму можна подивитися на сайті «BookExpo».

 

Як відомо, «BookExpo» — це найбільша книжкова виставка в Північній Америці. Вона щороку об’єднує понад 8 тисяч авторів, видавців, продавців книжок, представників національних книжкових мереж, бібліотекарів, літературних агентів та інших фахівців дотичних до видавничої справи.

 

«BookCon» – це щорічний фестиваль, який проводиться у Нью-Йорку з 2014 року, і об’єднує фанатів попкультури та книжкову індустрію.

 

Раніше ми повідомляли, що українські видавці взяли участь у Болонському ярмарку, який пройшов в онлайнформаті.

 

Читайте також: Болонський ярмарок назвав найкращих дитячих видавців року