вірші

NASA відправить у космос вірш

02.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американська поетеса Ада Лімон у межах спільного проєкту з космічним агентством NASA напише вірш, який вирушить у космос. Про це повідомляє Бібліотека Конгресу США.

 

Поєднати мистецтво та науку у NASA вирішили під час підготовки унікальної космічної місії Europa Clipper. У жовтні 2024 року земний космічний корабель вирушить до Європи – одного з основних супутників Юпітера. За розрахунками NASA 2030 року він вийде на орбіту газового гіганта та облетить Європу, щоб зібрати дані, необхідні науковцям для розуміння того, чи придатна вона для життя.

 

Вірш Ади Лімон обіцяють представити протягом найближчих місяців. Його вигравіюють на кораблі, який проведе приблизно рік на орбіті Юпітера і ще три роки, пролітаючи та скануючи Європу.

 

Ада Лімон (Ada Limón) – американська поетеса мексиканського походження. У липні 2022 року Бібліотека Конгресу призначила її 24 поетом-лауреатом США, пояснивши свій вибір тим, що «її доступні, захопливі вірші допомагають зрозуміти, де ми перебуваємо і з ким ділимо наш світ».

 

Нагадаємо, NASA повідомило, що Дорж Бату не був співробітником агентства, але працював з їх підрядником

 

Читайте також: Це тиха ніч, мій астронавте: книжка про війну й віру в перемогу добра

 

Чільне фото: europa.nasa.gov