бойкот рф

Наш Формат розірвав контракт з автором «Валютних воєн» через ставлення до війни з рф

01.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Наш Формат» зняли з продажу книжку Джеймса Рікардза «Валютні війни» та розірвали зв’язки з автором через його ставлення до російсько-української війни. Про це повідомили на Facebook-сторінці видавництва. 

«Хоч би яким експертом в економіці та фінансах не був Джеймс Рікардз, та, схоже, у політиці він зовсім не розуміється. Прокремлівські наративи заполонили його соцмережі. Чоловік досі не вивчив значення терміну «фашизм» та застосовує його не до агресора, а до українців, у чиї домівки прийшли росіяни з наміром знищити нашу націю», — написали у видавництві. 

 

Джеймс Рікардз – американський юрист, економіст, фінансист та спікер. Дописувач до провідних міжнародних часописів, зокрема «Нью-Йорк Таймс», «Вашингтон Пост» та «Файненшл Таймс». Автор книжки «Валютні війни. Витоки наступної світової кризи», що розкриває причини світових фінансових криз та пропонує шляхи їх уникнення.

 

Нагадаємо, що у видавництві «Лабораторія» вирішили більше не видавати книжку «Канцлерка» Кеті Мартон, яка є біографією Ангели Меркель, через позицію лідерки щодо вступу України до НАТО.

 

Як відомо, бразильський письменник Пауло Коельйо висловився щодо російсько-української війни, назвавши її «українською кризою», що створює зручний «привід для русофобії».

 

Читайте також: Перевидання або осуд: чи видаватимуть авторів після їхніх антиукраїнських заяв?

 

Фото: Наш Формат