коельйо

Коельйо: Криза в Україні – зручний привід для русофобії

12.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Бразильський письменник Пауло Коельйо висловився щодо російсько-української війни, назвавши її «українською кризою», що створює зручний «привід для русофобії». Про це він написав у своєму твіттері.

 

 

В іншому твіті він додав: «Я був у Львові, Києві, Одесі, Ялті, Чорнобилі. Я подолав 10 000 км поїздом від Москви до Владивостока. Так, війна є, але не звинувачуйте простих людей».

 

 

 

Також він прокоментував новину про зростання аерокосмічних і оборонних акцій європейських і американських компаній: «Як заробити гроші кров’ю, потом і сльозами росіян/українців. Ганьба!».

 

 

Паулу Коельо — бразильський письменник, член Бразильської академії літератури. Автор бестселера «Алхімік», що розійшовся тиражем понад 150 мільйонів примірників по всьому світу і є найпопулярнішою книгою бразильського письменника за всю історію.

 

Нагадаємо, письменники з усього світу, серед яких  Елісон Кіллінг, Ніл Гейман, Бернардин Еваристо, закликають жертвувати кошти для українських біженців. 

 

Також підтримку висловили Маргарет Етвуд, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Вітольд Шабловський, Еліф Шафак та Стівен Кінг. Крім того, деякі всесвітньо відомі письменники почали скасовувати книжкові контакти з Росією.

 

Чільне фото: Wikimedia Commons