війна

Найвідоміша турецька романістка Еліф Шафак: Не будьте байдужими до війни в Україні

04.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Турецька письменниця Еліф Шафак підтримує Україну та засуджує військову агресію Росії. Про це вона пише у своєму твіттері.

 

«У війнах найбільше страждають жінки, діти, бідні люди та меншини. Ми завжди повинні бути на боці миру, завжди на боці демократії перед обличчям цієї жахливої агресії та розпалювання війни», — написала письменниця.

 

 

 

Також вона закликала людей не бути байдужими до війни в України, бо це, зо словами Бернарда Шоу, найбільший гріх. Еліф Шафак зазначила, що небайдужість має поширюватися і на протестувальників в Росії.

 

 

Шафак також поширює пам’ятку про те, як правильно вимовляти фразу «Слава Україні».

 

 

Крім того, вона підписала спільну заяву PEN International, в якій письменники вимагають припинити жорстокість, спричинену російським вторгненням в Україну й засуджують війну. Еліф Шафак також поширює заклики зупинити Владіміра Путіна. 

 


Еліф Шафак — турецька письменниця, колумністка та спікерка. Вона вважається найвідомішою турецькою романісткою.

 

Нагадаємо, своїми публічними заявами Україну підтримали також відомі письменники Маргарет Етвуд, Стівен Кінг, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Бернардин Еваристо, Елісон Кіллінг, Ніл Гейман, Вітольд Шабловський та інші.