Календар подій

Назар Розлуцький презентує свої книжки

Назар Розлуцький, історик, письменник, поет і учасник російсько-української війни, представить дві свої книжки: військові мемуари «Нотатник мобілізованого» та збірку поезій «Прочани».

«Нотатник мобілізованого» — це розповідь про те, як цивільна людина внаслідок обставин та власних переконань стала бійцем на війні. Ці спогади не є документальними хроніками про бойові дії на фронті чи історією бойового підрозділу. У них не знайти відповідь на питання, що може відчувати людина, потрапивши на війну. І тим паче вони не підходять для аналізу політичної та військової ситуації чи для зображення загальних настроїв українських солдатів. Але вони особливі, бо описують події, котрі стосувалися безпосередньо автора, й узагальнюють його особистий досвід армійської служби на війні.

 

У збірці «Прочани» автор намагається крізь призму абсолютно різних за змістом і тематикою віршів розкрити образ людини-прочанина, людини-подорожнього, яка мандрує світом і носить увесь світ у собі. Відгомін минулих епох, сьогоднішня гібридна війна, ліричні переживання, часова плинність пір року, міст і місць — усе це переплітається на сторінках поетичної збірки та витворює парадигму постійної змінності, неможливості зафіксувати щось одразу і надовго. Саме така фіксація буде близькою багатьом людям — тим, хто, як і автор, відчуває себе пілігримами, прочанами у цьому світі.

 

Вхід — покупка одного із примірників книги Назара Розлуцького (на ваш вибір).

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Від окопів до мелодрами: якою буває українська воєнна проза

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект