злочини росії

Окупанти погрожують викрадати дітей, якщо ті навчатимуться не за програмою рф

26.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На тимчасово окупованих територіях України колаборанти закликають навчати дітей за російською програмою та погрожують відбирати їх із сімей у разі незгоди.

В Маріуполі окупанти погрожують вилучати дітей із сімей, якщо батьки не приведуть їх до шкіл у вересні. Про це повідомив радник голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

 

Освітяни, що пішли на співпрацю з окупантами, розсилають повідомлення батькам, повідомляючи, що якщо вони не приведуть дітей до окупаційних шкіл, дітей вилучити з родин примусово.  Таким чином окупанти намагаються «запобігти»  дистанційному навчанню дітей за українською програмою та державною мовою.

Водночас на Херсонщині так звана «директорка» загальноосвітньої школи №1 міста Олешки О. Малашкевич закликає вчити дітей за програмою країни-агресора. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

 

У міністерстві нагадали, що за співпрацю з окупантами передбачена кримінальна відповідальність.

 

Нагадаємо, Міносвіти рф запровадить посаду «політруків» у школах тимчасово окупованої Донеччини й Луганщини за російським прикладом.  російська армія на тимчасово окупованих територіях Донеччини вилучає із бібліотек підручники з української історії та літератури «екстремістського» змісту.

 

Чільне фото: Reuters