Донеччина

росія запровадить у школах так званих «ДНР» і «ЛНР» посаду «політруків»

10.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міносвіти рф має намір запровадити посаду радника директора школи з виховної роботи у школах тимчасово окупованої Донеччини й Луганщини за російським прикладом. Про це повідомляють російські ЗМІ.

 

«У 10 регіонах росії запровадили посаду радника з виховної роботи. Завдання радників — організувати позанавчальну діяльність, походи до театрів, кіно. У школах Луганської та Донецької народних республік цю посаду ми також введемо. Подивимося, як вестиметься ця робота, і потім обов’язково її розширимо», — повідомив Сєрґєй Кравцов, міністр освіти рф.

 

Посаду радника директора з виховання та взаємодії з дитячими громадськими об’єднаннями затвердили у школах десяти регіонів рф 1 березня 2021 року.

 

Також Кравцов повідомляв, що школярів з так званих «народних республік» залучають до участі в конкурсах «росія – країна можливостей», «Велика зміна», товариства «Знання» та російського історичного товариства.

 

Нагадаємо, російська армія на тимчасово окупованих територіях Донеччини вилучає із бібліотек підручники з української історії та літератури «екстремістського» змісту. Окупанти дивуються, що в українських школах література рф вивчається як зарубіжна.

 

Джерело: ТАСС