Book Forum

Онлайнподії Book Forum набрали майже 200 тисяч переглядів

22.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Події, що відбувалися в межах 27 онлайнового BookForum, переглянули 187 тисяч 928 разів. Про це повідомляється на сайті Book Forum.

 

Кількість не включає переглядів заходів із професійної програми та подій Бібліофоруму. Події транслювалися на сторінках фестивалю у Facebook та на YouTube.

 

«Говорити про загальні перегляди фестивалю наразі зарано, адже усі події 27 BookForum безкоштовні і надалі залишатимуться у вільному доступі на сайті bookforum.ua та на Facebook-сторінці організації. Ми будемо постійно оновлювати дані і наприкінці жовтня будемо готові оголосити про остаточні цифри.

 

Упродовж наступного місяця ми плануємо опублікувати усі події на нашій фейсбук-сторінці, адже у нас там активніша аудиторія і усі охочі матимуть змогу їх переглянути. Ми розуміємо, що онлайн-формат відкриває перед відвідувачами багато можливостей, адже тепер не потрібно бути прив’язаним до конкретної години, а події можна подивитись будь-де і будь-коли. То ж думаємо, що кількість переглядів подій фестивалю збільшиться», – зазначають організатори.

 

Усього на фестивалі пройшли 137 подій, з них 37 заходів Львівського міжнародного бібліотечного форуму, що відбувалися в межах 31 тематичного кластера та спецпроєкту.

 

Участь у Book Forum взяли 300 авторів, видавців, ілюстраторів, перекладачів, громадських активістів та культурних менеджерів та 23 іноземні автори.

 

Країнами-учасницями стали: Австралія, Аргентина, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Велика Британія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Колумбія, Мексика, Нідерланди, Німеччина, Південна Африка, Польща, США, Франція, Швеція, Шотландія.

 

Почесною гостею 27 BookForum стала всесвітньо відома американська письменниця і музикантка Патті Сміт.

 

До ефірів долучилися також Фернанда Мельчор, яка є однією із найяскравіших нових голосів мексиканської літератури і чий роман «Сезон ураганів» отримав низку престижних нагород; британський письменник Пітер Померанцев, який особисто презентував книгу «Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності»; а також австралійська письменниця Гізер Морріс, авторка світового бестселера «Татуювальник Аушвіцу».

 

Також у фестивалі взяли участь: Кейс Джаррет, Крессида Ковелл, Уте Енґелькенмаєр, Софі Маннс-Зюсбріх, Дорж Бату, Шон Байзел, ДіБіСі П’єр, Вітольд Шабловський, Роберт Ваґнер, Анна Каньтох, Гелен Айворі, Таня Габерланд та ін.

 

Кураторкою фокус-програми «Анкета самовизначення» стала літературна критикиня Ганна Улюра. У межах програми відбулося шість подій у форматах дискусії, круглого столу і відкритої розмови.

 

Невід’ємною частиною програми став 31 тематичний кластер та спецпроєкт: «Українсько-Єврейська Зустріч», «Війна», «Права людини», «Жінка в темі», «Освіта», «Наука і технологія», «Екологія», «Фантастика», «Філософія», «Комікси», «Стиль життя», «Медіакластер», «Здоров’я».

 

Цього року вперше на BookForum об’єдналися шість літературних фестивалів, які проводили події у межах спецпроєктів: Мистецький Арсенал, Мистецький фестиваль «Ї», Кримський інжир, Translatorium, Острів Європа / Europe Island та Meridian Czernowitz.

 

UA: Радіо Культура спільно з BookForum підготувало цикл розмов, об’єднаних темою «Життя післязавтра».

 

Також відбулася професійна програма у співпраці з Українським інститутом книги, Креативної Європи та House of Europe, а Українська бібліотечна асоціація організувала XI Львівський міжнародний бібліотечний форум.

 

27 BookForum спільно з Respublica FEST трансформував «Ніч поезії та музики non-stop», на яку завітали понад 5 тисяч глядачів.

 

Також було оголошено лауреата українсько-єврейської премії «Зустріч» та переможців BookForum Best Book Award.

 

Після фестивалю буде опубліковано онлайн-антологію «КОВЧЕГ «ТИТАНІК». 20 есеїв про людство зразка 2020-го».

 

До антології долучилися відомі українські та іноземні письменники та письменниці: Вікторія Амеліна, Лариса Денисенко, Володимир Єрмоленко, Зоя Казанжи, Катерина Калитко, Ірена Карпа, Маріанна Кіяновська, Тарас Лютий, Тарас Прохасько, Гаська Шиян, Лідія Дімковська, Бурджу Шагін, Дебора Вукушич, Таня Габерланд, Гелен Айворі, Ян Карсон, Маша Колянович, Марта Дзідо, Даніель Одія, Андрей Хаданович.

 

Усі події 27 BookForum безкоштовні й надалі залишатимуться у вільному доступі на сайті bookforum.ua та на Facebook-сторінці організації.

 

Читайте також про 10 професійних подій Book Forum.