Book Forum

Патті Сміт стане почесною гостею 27-го Book Forum

12.08.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Всесвітньо відома американська музикантка та поетеса, «хрещена мати панк-року Патті Сміт» стане почесною гостею 27-го Book Forum. Про це повідомляють організатори фестивалю на офіційному сайті.

Співорганізатором події стало видавництво «Vivat», у якому вийшла українською автобіографічна книжка «Просто діти». Патті Сміт написала її у 2010 році.

Патті Сміт – поетеса, музикантка та співачка, яку називають хрещеною мамою панк-року. У 70-х вона зіграла важливу роль у формуванні панк-року. Дебютний альбом Патті Horses (1975) посів чільне місце серед 500 найвагоміших альбомів усіх часів за версією журналу Rolling Stone. У 2007 році Патті Сміт внесли до Зали слави рок-н-ролу.

 

В її житті було і жебракування та життя на вулиці, робота в книжковому магазині, життя із фотографом Робертом Меплторпом в готелі Челсі, знайомство з Енді Ворголом та багато іншого. Саме про це йдеться у її книзі.

 

Як відомо, Book Forum пройде 16-20 вересня і, як стверджують організатори, традиційно стане глобальним майданчиком для обговорення суспільно важливих тем, проте вперше в онлайн-форматі.

 

Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є». Програму формуватимуть 15 тематичних кластерів і спецпроєктів.

 

Джерела: Book Forum, zaxid.net