ЗНО

Оприлюднили терміни проведення мультипредметного тесту для вступу-2022

15.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Основна та додаткова сесії мультипредметного тесту, який у 2022 році абітурієнти складатимуть замість ЗНО, відбудуться у липні, додаткова — у вересні. Про це повідомила депутатка від партії «Слуга народу», членкиня Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій  Юлія Гришина на своїй фейсбук-сторінці.

 

Вона опублікувала інфографіку:

 

 

Усього буде 3 сесії мультитесту з 28 окремих спроб, але один учасник зможе пройти тестування лише один раз. Тестування проводитимуть офлайн.

 

Національний мультипредметний тест складатиметься із запитань з трьох предметів: української мови, математики, історії України. Загалом учасники ЗНО повинні виконати 60 завдань за 80 хвилин.

 

Мультитест проводитимуть впродовж кількох днів, щоб абітурієнти змогли скласти іспит у будь-який з цих днів, коли буде можливість дістатися центру проведення тестування. 

 

Завдання щоразу будуть різними. Оцінюватимуть завдання як зазвичай, за шкалою від 100 до 200 балів.

 

Окрім того, Сергій Шкарлет повідомив, що абітурієнти, які перебувають за кордоном, теж зможуть скласти іспит.

 

Зареєструватися на мультипредметний тест можна до 19 квітня.

 

Як відомо, Верховна Рада проголосувала за спрощення ЗНО наприкінці березня. Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов висловився категорично проти скасування зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.