* ESC - закрити вікно пошуку
видавнича справа
Опитування: скільки заробляють у видавничій сфері?
30.03.2021Кар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday спільно з медіа про книгу та осмислене читання «Читомо» запускають зарплатне опитування, щоб сформувати рейтинг зарплат українських спеціалістів у видавничій сфері.
Тема зарплат в Україні майже табуйована. Наскільки відрізняються зарплати у державних та приватних видавництвах? Як пандемія змінила дохід спеціалістів у видавничій сфері? Чи працюють українські фахівці на закордонних ринках? Щоб отримати відповіді на ці питання, фахівців сфери запрошують взяти участь у анонімному опитуванні.
Навіщо формувати рейтинг зарплат?
- Роботодавці знатимуть, яку зарплату варто пропонувати кандидатам та теперішнім працівникам.
- Спеціалісти зрозуміють, яку зарплату просити на співбесіді чи при підвищенні.
- Молоді спеціалісти та світчери зможуть оцінити свої зарплатні перспективи у новій професії.
- Усі професіонали сфери отримають розуміння, які фактори впливають на підвищення доходу.
Дослідження орієнтоване на усіх спеціалістів, які задіяні у видавничій сфері – від топменеджерів і випускових редакторів до ілюстраторів та SMM-ників видавництв.
Опитування анонімне і займає не більше 3-5 хвилин. ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ МОЖНА ТУТ.
Результати дослідження будуть оприлюднені у другій половині травня.
Зауважимо, це вже п’яте дослідження зарплат від Happy Monday. Раніше вони розповідали про зарплати українських комунікаційників, дизайнерів, HR-спеціалістів та фінансистів.
Нагадаємо, результати дослідження ініціативної групи «Перекладачі в Дії» та ГО «Український літературний центр» свідчать, що середній дохід українських книжкових перекладачів складає 8 тис. 684 грн на місяць.
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості