Петро Мідянка

Петро Мідянка відмовився коментувати свою участь у конференції в Санкт-Петербурзі

01.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Лауреат Шевченківської премії, відомий український поет Петро Мідянка відмовився коментувати свою участь у конференції культурного проєкту «Мінська ініціатива», яка відбулася у лютому цього року в російському Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє Суспільне.

Суспільне зателефонувало Петру Мідянці й він підтвердив, що був у лютому в Санкт-Петербурзі :«Так, я їздив. І що такого?», але на запитання, як він ставиться до того, що Росія понад 8 років воює з Україною, відповідати відмовився.

 

За словами журналістів, дружина  Мідянки Людмила Загоруйко повідомила: «Ми нічого не коментуватимемо, тому що все перекручують. Коли прийде час — ми скажемо свою позицію. А зараз, в такий напружений час, ми не хочемо на цю тему говорити».

 

Як відомо, конференція проходила з 9-го до 20-го лютого цього року. На світлинах, які викладалися учасниками проєкту та на офіційній сторінці ініціативи можна помітити директора ГО «Українського фонду культури» Дмитра Будкова, поета Петра Мідянку, колишнього міністра культури України, музиканта Михайла Кулиняка і директора видавництва «Самміт-книга» Івана Степуріна.

 

Також у конференції брала участь поетеса та професорка Євгенія Більченко, яку зі скандалом відсторонили від викладання у Національному педагогічному університеті Драгоманова, і відомий білоруський поет Андрей Хадановіч, який нещодавно висловився на підтримку України у війні з Росією.

 

 

Раніше повідомлялося, що у російському місті Ульяновську відбулась літературна акція, на яку надала свої твори письменниця з Одеси.

 

Нагадаємо, у березні минулого року Міністерство закордонних справ України прокоментувало діяльність Російського центру науки і культури в Києві та відреагувало на організований 9 березня захід «Підбиття підсумків Міжнародного творчого конкурсу сучасних поетів в день пам’яті російсько-українського поета Тараса Шевченка».

 

Фото: Дмитро Будков, Facebook