втрати

Померла дружина Павла Загребельного

26.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Померла дружина Павла Загребельного Елла Загребельна. Про це у Facebook повідомила письменниця Світлана Короненко, посилаючись на слова доньки Загребельних. 

Пані Елла померла у віці 93-х років. 

 

«Донька Павла Архиповича Загребельного Марина повідомила про смерть Елли Михайлівни Загребельної, своєї мами й дружини письменника. Можна багато сказати зараз слів про цю дивовижно мудру і красиву жінку, але хочу подати цей фрагмент її інтерв’ю 2010 року  «Газеті по-українськи», де вона, говорячи про свого геніального чоловіка, розповідає й про себе, і про їхнє дивовижне кохання», написала Світлана. 

 

 

В інтерв’ю йдеться, що в будинку Елли Загребельної висіли портрети Павла Архиповича у різні періоди життя. 

 

«Раніше часто снився. Ніби стоїть стіл, накритий білою скатертиною, посуд на ньому білий розкладений. Зверху Павло з’являється у благенькій блакитній сорочечці й тягне до мене руки, а я до нього. Відчуваю холодний дотик і прокидаюся. Знайома сказала, що я не відпускаю його від себе і він мучиться на тому світі. Порадила запалити свічку перед портретом і молитися. Після приснилося, що Павло тягне довгі руки, та я вже не відчуваю холодного дотику. Більше він мені не снився», говорить в інтерв’ю Елла. 

 

 

Донька Павла Загребельного публікує у Facebook світлину матері: 

 

 

Знайомі та рідні панні Елли теж публікують спогади:

 

Нагадаємо, що 16 липня в Ріо-де-Жанейро на 96-му році життя померла українська та бразильська письменниця, літературознавиця Віра Вовк.

 

Читайте також: Роксолана: гаремна кар‘єристка і далека покровителька