свобода слова

Канал «Прямий» виграв суд у Нацради з питань телебачення і радіомовлення

07.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Верховний суд України визнав дії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з анулювання ліцензій на радіомовлення «Прямого» протиправними. Про це повідомили на сайті телеканалу.

 

Телеканалу повернуть мовленням на частотах:

 

  • 91,1 МГц у Павлограді Дніпропетровської області;
  • 102,2 МГц у Мелітополі Запорізької області;
  • 98,8 МГц у Білій Церкві Київської області;
  • 107,7 МГц у Переяславі Київської області.

 

«Скасування ліцензії повністю (навіть за умови, що 4 із 6 частот використовувалися відповідно до норм чинного законодавства та ліцензійних умов) є протиправним», — ідеться в постанові Верховного суду.

 

Генеральна продюсерка ТОВ «Телеканал «Прямий» Світлана Орловська наголосила: «Відстояли свої законні права щодо радіочастот. Я маю надію, що обов`язково відстоїмо свої права щодо повернення цифрового мовлення телеканалу «Прямий» у Т2».

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про анулювання ліцензії на мовлення радіостанції «ПРЯМИЙ FM» в шести містах України 3 вересня 2020 року.

 

Нагадаємо, петиція на сайті Кабінету міністрів України про повернення в цифровий етер телеканалів  «Еспресо», 5 канал та «Прямий» набрала необхідні 25 тисяч голосів.  У парламенті зареєстрували проєкт постанови № 7470 відновлення мовлення каналів «Еспресо», «Прямий» і 5 канал.

 

Чільне фото: info-rm.com