екранізації

Про письменника Філіпа Діка знімуть художній фільм

01.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Про письменника Філіпа Діка знімуть художній фільм за мотивами книжки Пола Уільямса Only Apparently Real: The World of Philip K. Dick. Про це повідомляють ЗМІ. 

Сценарій до фільму напише колишній юрист Майкл Ріхтер та відтворить його спільно з  продюсером Джоном Шестаком. 

 

«Життя Діка було таким само сюрреалістичним, як і його книжки. Він був високофункціональною людиною, й навіть, читаючи його щоденники, ніколи не можна точно сказати, де там правда, а де вигадка», — говорить Шестак.

 

Зйомки фільму почнуться восени у каліфорнійському місті Сан-Рафаель, де довгий час жив Дік.

 

Сюжет розгортається на початку 1970-х, коли письменник переживав четверте розлучення, творчу кризу, намагався кинути вживання амфетамінів та перебував «під ковпаком» ФБР. У цей час його будинок обікрали: крім цінних речей зникли й рукописи. 

 

Водночас у книжці Уільямс пише, що Дік вигадав пограбування, адже страждав на галюцинації.

 

Стрічка також зачепить тему смерті у ранньому дитинстві його сестри-близнючки Джейн. За словами самого Діка, він переживав цю подію знову і знову впродовж усього життя, й саме це спричинило його проблеми у стосунках з людьми.

 

Філіп Кіндред Дік — американський письменник, філософ, есеїст. Він написав близько 40 романів та понад 100 розповідей.

 

У своїх творах письменник поєднував наукову фантастику, філософію та соціальну критику. Серед улюблених тем Діка — альтернативна історія людства, паралельні всесвіти, віртуальна реальність, психічні захворювання та наркотики. 

 

Нагадаємо, що про Мустафу Джемілєва знімуть фільм за сценарієм Михайла Бриниха. 

 

Як відомо, в ютуб виклали фільм «Ціна правди» Аґнєшки Голланд про журналіста Ґарета Джонса, який першим розповів про Голодомор в Україні.

 

Джерело: The Hollywood Reporter