Календар подій

Проходить серія благодійних подій «Гуманітарна допомога»

Platfor.ma запускає у Києві серію благодійних офлайн-лекцій «Гуманітарна допомога».

Проводитимуть лекції відомі науковці, блогери, викладачі та експерти з гуманітарних знань.

 

Перша лекція «Пошуки “правильної української”: війна, медіапростір і середовище» — 26 жовтня . Її прочитає блогер, філолог, письменник та співавтор каналу «Твоя підпільна гуманітарка» Остап Українець. Він розкаже про те, як війна впливає на колективну лексику, з якими мовними викликами стикається українське суспільство і як нам ліпше контролювати цей процес.

 

Друга лекція «Як росія намагалася змінити нашу історію: найбільші міфи про минуле України» — 2 листопада. Владлен Мараєв, кандидат історичних наук, співробітник Науково-дослідного центру гуманітарних проблем ЗСУ та автор каналу «Історія без міфів» розповість про найбільші маніпуляції, які рф вчиняла стосовно минулого України.

 

Загалом у межах «Гуманітарної допомоги» заплановали 10 подій, кожна з яких буде присвячена певній сфері гуманітарних знань. Лекції проходитимуть щосереди о 18:30 у приміщенні MacPaw Space, що за адресою вул. Велика Васильківська, 100.

 

Проєкт реалізують у партнерстві з Українською Біржею Благодійності, за допомогою якої 100% зібраних коштів розподілять між пʼятьма благодійними організаціями:

1. БФ Серця Майбутнього  — вони адресно допомагають дітям із вадами серця.
2. БФ Let’s Help — вони допомагають покинутим стареньким та стареньким у геріатричних пансіонатах.
3. БФ Центр соціальних проектів майбутнього — вони допомагають тваринам, що залишились у зоопарках Харкова та Миколаєва.
4. БФ Діти героїв — вони надають адресну допомогу дітям загиблих героїв
5. БФ Соломʼянські котики — вони надають гуманітарну допомогу у справі розмінування територій. Закуповують засоби для ДСНС та поліції (міношукачі, металошукачі, набори для розмінування). 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект