стипендія

Призначені президентські стипендії для молодих українських письменників

28.06.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

26 червня відбулося засідання комісії з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури.

 

Зазначається, що засідання відбулося під головуванням заступника міністра культури Юрія Рибачука.

 

Згідно з повідомленням, комісія розглянула 80 заявок, серед яких 42 у сфері музичного мистецтва, 11 від молодих письменників, 5 у сфері естрадно-циркового мистецтва, 9 у сфері образотворчого мистецтва, 5 у сфері театрального мистецтва, 3 у сфері хореографічного мистецтва і 5 у сфері кіномистецтва.

 

Відтак комісія ухвалила рішення призначити стипендії для молодих письменників та інших митців 78 кандидатам.

 

Як повідомляло Читомо, у січні Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників, а також митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

 

У травні Міністерство культури оголосило про початок відбору кандидатів на здобуття президентської стипендії для молодих письменників та інших митців.