стипендія

Призначені президентські стипендії для молодих українських письменників

28.06.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

26 червня відбулося засідання комісії з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури.

 

Зазначається, що засідання відбулося під головуванням заступника міністра культури Юрія Рибачука.

 

Згідно з повідомленням, комісія розглянула 80 заявок, серед яких 42 у сфері музичного мистецтва, 11 від молодих письменників, 5 у сфері естрадно-циркового мистецтва, 9 у сфері образотворчого мистецтва, 5 у сфері театрального мистецтва, 3 у сфері хореографічного мистецтва і 5 у сфері кіномистецтва.

 

Відтак комісія ухвалила рішення призначити стипендії для молодих письменників та інших митців 78 кандидатам.

 

Як повідомляло Читомо, у січні Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників, а також митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

 

У травні Міністерство культури оголосило про початок відбору кандидатів на здобуття президентської стипендії для молодих письменників та інших митців.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект