Календар подій

Приймаються заявки на участь у проєкті Room for culture

ROOM FOR CULTURE (Кімната для культури) — урбаністична ініціатива, яка прагне створити мобільний культурний простір в одному з житлових масивів Дніпра. Новий павільйон сприятиме взаємодії локальної спільноти: тут можна буде влаштовувати зустрічі, буккросинг, концерти, кінопокази або інші події.

«Кімната для культури» — це можливість дослідити власний житловий масив та зробити його більш пристосованим для культурних потреб місцевих мешканців. Фокус проєкту передбачає зміщення акценту з центру міста на більш віддалені райони та розвиток їхньої культурної інфраструктури.

 

Тимчасовий павільйон стане неформальним осередком культурного життя, який команда архітекторів створюватиме індивідуально для конкретного місця. Проєкт буде враховувати запити місцевої спільноти та підкреслюватиме автентичність вибраної локації.

 

Простір створюватиметься у партнерстві з наявною локальною ініціативою протягом 2022 року. Для реалізації проєкту організатори виберуть один район Дніпра — і вже влітку там з’явиться новий культурний простір. Після цього він буде функціонувати та розвиватись силами спільноти.

 

Хто може взяти участь:
  • ініціативні групи, які мають проєкт або ідею розвитку культури у своїй спільноті;
  • невеликі громадські організації, що об’єдналися навколо розвитку культури.

 

Що отримають учасники:
  • проєкт мобільного простору, що відповідає потребам району (павільйон, сцена тощо);
  • реалізацію проєкту протягом 2022 року;
  • підтримку організації заходів;
  • консультації та менторство експертів щодо подальшого розвитку проєкту.

 

Щоб подати заявку на участь, заповніть форму за посиланням.

 

Дедлайн подання заявок: 30 січня 2022 року. 10 лютого організатори оголосять короткий список фіналістів, яких згодом запросять на особисте інтерв’ю.

 

Проєкт ініційовано громадською організацією Kultura Medialna у співпраці з експерт(к)ами в галузі архітектури, культури та урбаністичних студій, на базі Центру сучасної культури у Дніпрі.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект