Дитяча проза і поезія

150₴

Сесилія Джемісон . Приймак чорної Туанетти

Джемісон С. Приймак чорної Туанетти / Сесилія Джемісон ; Перекладач Л. Дубовик ; Ілюстратор Е. Флерова. – Харків : Вид-во “Ранок”, 2018. – 288 с. ISBN 978-617-09-4371-2

Історія розповідає про долі двох дітей – Філіпа і Деї. Філіп живе в покинутій садибі разом зі своєю прийомною матір’ю, чорною Туанеттою. Хто його справжні батьки, він ніколи навіть не цікавився, адже скільки себе пам’ятає був під опікою матусі Туанетти. Мати Деї померла, і дівчинка живе з батьком. Після втрати дружини він не може оговтатися від хвороб і ні з ким не спілкується, крім своєї дочки.

Одного чудового сонячного ранку, на початку березня, Королівською вулицею французького кварталу міста Новий Орлеан, що в Америці, у супроводі великого кудлатого собаки тихо брели двоє дітей — хлопчик та дівчинка. Хлопчикові на вигляд було років дев’ять, а дівчинці — не більше восьми. Що ж до собаки, ніхто не міг би визначити навіть приблизно його вік, але пес був зовсім не молодий. Сива шерсть на писку та кощаві впалі боки свідчили про те, що прожив та побачив він чимало.

Номер стенду: Стенд 318

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект