Гернест емінґвей

Раніше невідоме оповідання Гемінґвея виклали у вільний доступ

05.06.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Раніше невідоме оповідання американського класика та нобелівського лауреата Ернеста Гемінґвея з’явилося у вільному доступі. Його опублікував журнал New Yorker на своєму сайті.

Оповідання має назву «Погоня як щастя» (Pursuit As Happiness). Головний герой, якого звуть так само, як і автора, разом з друзями намагається упіймати величезного марліна (риба з родини окунеподібних). Оповідання перегукується з подіями повісті «Старий і море», вперше виданої в 1952 році.

 

Онук письменника Шон Гемінґвей знайшов рукопис у бібліотеці-музеї Джона Ф. Кеннеді в Бостоні.

 

«Можливо, ця історія була натхненна конкретною риболовлею влітку 1933 року, коли і розгортаються події оповідання, але, на мій погляд, в основу лягло кілька різних подій, до яких автор додав вигадані елементи, щоб прикрасити історію», – вважає Шон Гемінґвей. Він датував створення неопублікованого оповідання «десь між 1936-м і 1956-м роками».

 

Також повідомляється, що оповідання потрапить і до нового видання «Старого і моря».

 

Як відомо, американський журнал The Strand Magazine надрукував раніше не опубліковане оповідання Ернеста Гемінґвея «Кімната зі сторони саду» (A Room on the Garden Side)

 

Раніше повідомлялося, що ще два невиданих оповідання Гемінґвея, які він написав в 1950-х, опублікують влітку 2019-го року.

 

Читайте також про те, як писав Геміґвей: де завгодно, «без дірок» і про знайомих.