Джоан Ролінґ

Ролінг путіну: Це критика від людини, яка вбиває мирних мешканців

26.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Письменниця, авторка «Гаррі Поттера», Джоан Ролінг відповіла на слова владіміра путіна про недоречність культури скасування на Заході. Про це вона написала у своєму твіттері.

Ролінг зазначила: «Критикою західної культури скасування, думаю, краще не займатися тим, хто зараз вбиває мирних жителів за їхній опір, або тим, хто садить у в’язницю і труїть отрутою своїх політичних опонентів».

 

 

До твіта письменниця прикріпила статтю, у якій ідеться про Алєксєя Навального, політичного опонента путіна, опозиціонера.

 

Як відомо, владімір путін порівняв ставлення до росії зі скасуванням Джоан Ролінґ, а заборону російських письменників — з цензурою у фашистській Німеччині: «Нещодавно «скасували» дитячу письменницю Джоан Ролінг за те, що вона — авторка книг, які розійшлися по світу сотнями мільйонів екземплярів — не догодила шанувальникам так званих гендерних свобод. Сьогодні намагаються скасувати цілу тисячолітню країну наш народ. Говорю про все більшу дискримінацію всього, що пов’язано з Росією, за повного потурання, а іноді й заохочення правлячих еліт».

 

За словами путіна, у США замовчують незручні факти і «скасовують» людей, які «не вкладаються в сучасні шаблони, хоч би якими абсурдними вони були».

 

Нагадаємо, Джоан Ролінг запустила звернення щодо допомоги 100 тисячам дітей, які потрапили в дитячі будинки в Україні під час війни. Дитяча благодійна організація, заснована письменницею, має назву «Люмос», за закляттям, що викликає світло у всесвіті Гаррі Поттера. Організація почала співпрацювати з Україною у 2013 році, від 25 лютого 2022 року збирає кошти для українських сиріт. Метою є збір 1 мільйона фунтів стерлінгів.

 

Доєднатися до пожертв можна за посиланням.

 

Читайте також: Культура скасування та «Гаррі Поттер»: у чому звинувачують Джоан Ролінг