Календар подій

Стартує онлайн-проєкт «Власні назви»

15 червня стартує онлайн-проєкт «Власні назви», ведучою якого стане журналістка Мирослава Барчук.

«Власні назви» – це серія коротких розмов з інтелектуалами, лідерами суспільної думки, письменниками, митцями, релігійними діячами, правозахисниками. Це експертний погляд, точка зору, відповідь на конкретні, актуальні питання.

 

«Ми говоритимемо про важливі новини й наративи в ширшому контексті, враховуючи історичну точку, в якій ми перебуваємо. Про що сигналізує новинна стрічка? Що відбувається із суспільством? Як війна змінює країну і світ? Які загрози попереду і як їм протистояти?», – пояснює журналістка й членкиня Українського ПЕН Мирослава Барчук.

 

Інтервʼю виходитимуть щосереди о 19:00 на Facebook-сторінках та YouTube-каналах PEN Ukraine та espreso.tv. Окрім того, згодом Лівий Берег – LB.UA публікуватиме текстові версії розмов.

 

Мирослава Барчук – журналістка, телеведуча. У професії з середини 1990-х років. Працювала на «5 каналі», ТВі, «Еспресо», була редакторкою журналу Welcome to Ukraine. З 2019 року є ведучою суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» на суспільному телеканалі Перший. Лауреатка Премії імені Георгія Ґонґадзе.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект