біженці-українці

Стівен Фрай озвучив закадровий текст фільму про війну в Україні

21.12.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Британський актор і письменник Стівен Фрай долучився до створення документального фільму «Ми вдома» (We Are Home) про українських біженців. 

Стівен Фрай озвучив своїм голосом закадровий текст фільму.

 

Знімання фільму проходили у місті Сколе на Львівщині. У стрічці розповідаються історії кількох дітей із різних куточків України, які через війну мусили виїхати зі своїх домівок. 

 

Режисер стрічки Антон Чистяков, продюсерка — відома британська акторка Кейлі-Пейдж Ріс.

 

«Для мене велика честь, що Стівен погодився озвучити наш документальний фільм. Я написала Стівену особистого листа, в якому детально описала проєкт і неймовірну команду, яку ми залучили до роботи над проєктом», — розповіла Ріс.

 

Фільм ще не вийшов у прокат, наступного року планується його фестивальний показ.

 

Стівен Фрай — британський комедійний актор, письменник, сценарист, телевізійний ведучий, режисер, директор футбольного клубу «Норвіч Сіті».

 

Популярність здобув завдяки ролям у телевізійних серіалах «Чорна Гадюка» (1985—1989) та «Дживс і Вустер» (1990—1993). За межами Великої Британії Стівен Фрай відомий через роль Оскара Вайлда у стрічці «Вайлд» 1997 року.

 

Стівен Фрай вважається «еталоном англійського духу» та класичної англійської мови. Окрім роботи у кінематографі, він веде свої колонки в газетах і журналах. Також у його письменницькому доробку — романи, нонфікшн і три частини автобіографії.

 

Як повідомлялося, письменники та письменниці з усього світу висловлюють підтримку Україні та скасовують книжкові контракти з росією.

 

Чільне фото: Associated Press

 

Джерело: Deadlinе