екранізація

Стівен Кінг продав права на екранізацію трьох своїх творів за три долари

13.07.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Стівен Кінг продав права на екранізацію трьох повістей зі збірки «If It Bleeds» – за кожен твір він взяв символічний один долар. Про це повідомляє видання Deadline.

Перша повість має назву «Телефон містера Херрігана» (Mr. Harrigan’s Phone). Його екранізацію візьмуть на себе Netflix і Blumhouse, а продюсуватимуть стрічку Райан Мерфі («Голлівуд», «Американська історія жаху») і Джейсон Блум. Режисером призначили Джона Лі Генкока, відомого за фільмами «Порятунок Містера Бенкса» і «Розбійники з великої дороги». Повість розповідає про підлітка, який допомагає сусіду містеру Херрігану. Той дає хлопцю лотерейні білети, кожен з яких виявляється виграшним. Він купує старому смартфон, але Херріган незабаром помирає. Юнак залишає мобільний разом з тілом на похоронах і з’ясовує, що пристрій дозволяє спілкуватися з його загиблим другом.

 

Ще одна повість називається «Щур» (Rat). Права на її екранізацію дісталися актору Бену Стіллеру. Він збирається стати продюсером і режисером фільму, а також виконати в ньому головну роль. До цього як режисер він працював над фільмами «Солдати невдачі», «Кабельник» і серіалом «Втеча з в’язниці Даннемора». У центрі сюжету «Щурів» – письменник Дрю Ларсон. Кожен раз, коли до нього приходить вдала ідея для книги, трапляється якась трагедія, тож герой вирушає поїхати у старий сімейний будиночок в лісі, щоб попрацювати над наступним твором. Там він укладає угоду зі щуром, щоби подолати творчу кризу, але заплатити йому за це доведеться життям коханої людини.

 

Третій твір, який Кінг продав за один долар, «Життя Чака» (The Life of Chuck). Його екранізацію розробляє кінокомпанія Protozoa, а продюсує проєкт Даррен Аронофскі, постановник «Реквієму за мрією». Головний герой «Життя Чака» – Чарльз Кранц, який у 39 років помирає від пухлини головного мозку. У повісті переповідається його життя у формі жахливих і надприродних уривків.

 

Остання повість у збірці має назву Let It Bleed. Поки що права на екранізацію не продані, але за повідомленнями ЗМІ, їх може придбати мережа HBO. За сюжетом Let It Bleed, головна героїня розслідує вибуху у школі. Вона береться до справи після того, як бачить сюжет про трагедію на телебаченні й починає підозрювати репортерів у необ’єктивності.

 

Раніше повідомлялося, що у мережі з’явилися перші кадри з майбутньої серіальної адаптації роману Стівена Кінга «Протистояння».

 

Як відомо, серіал, який компанія Amazon планувала зняти за четвертою книжкою серії «Темна вежа» Стівена Кінга, скасували.

 

Читайте також: Піраміда письменників, наркотики й книжки Стівена Кінга