застосунок

Створили мобільну гру з віршами українських поетів

12.08.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український розробник мобільних ігор Олександр Козлов створив безкоштовну  мобільну гру-головоломку на знання української поезії під назвою «Лагода». Про він написав на своїй фейсбук-сторінці.

«Лагода задумувалась як спокійна, медитативна гра. Ця головоломка не кидає вам виклик, вона просто хоче допомогти вам розслабитися. Багато уваги приділено звуковим ефектам і атмосфері, на вас не давить жодний таймер, звідусіль не вистрибують рекламні банери. Їх узагалі у грі немає», — написав Козлов.

 

 

На початку гри користувач отримує вірш із дещо спотвореним змістом за одним з алгоритмів: переставлені місцями літери або слова, приховані літери, або додані зайві слова, які треба прибрати. Щоб пройти рівень, гравець має виправити всі помилки: що менше помилок він сам зробить, то більше балів отримає. Набираючи бали, можна відкривати нових авторів у бібліотеці.

 

 

 

Зараз у грі понад 400 віршів більш як 30 українських поетів та поеток. Є поезія Тараса Шевченка, Лесі Українки, Панаса Мирного, Майка Йогансена, Тодося Осьмачки, Андрія Малишка та інших.

 

За словами розробника, у «Лагоді»  зручний інструментарій для поширення віршів: їх тло навіть можна розфарбувати перед надсиланням у соцмережі.

 

Гра доступна для пристроїв на Android та iOS.

 

Як повідомлялося, Олександр Козлов також створив ігри «Кобза», «Літералі» та «Гра Слів» для вивчення української.

 

Читайте також: В Україні запустили соцмережу LitCom, що спеціалізується на літературних подкастах

 

Чільне фото: dailynewsera

Зображення: Саша Козлов