біженці

Створили освітню екосистему для українських дітей-біженців та їхніх родин

06.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Освітня компанія Odilo створила рух #OdiloStandsWithUkraine, що допомагає українським біженцям вивчати іноземні мови та зберігати культурний зв’язок з Україною. Про це повідомляють на сайті компанії.

 

Odilo — це компанія, яка надає організаціям екосистеми навчання та співпрацює з урядом та компаніями по всьому світу для досягнення цілей сталого розвитку ЮНЕСКО 2030.

 

Ініціатива #OdiloStandsWithUkraine допомагає дітям-біженцям та їхнім родинам вивчати мову та культуру країн перебування та підтримувати освітню програму для дітей рідною мовою. Крім того, екосистема забезпечує багатоформатний простір для розваг, де вони можуть спілкуватися з іншими учнями.

 

#EdtechStandsWithUkraine — це рух, створений Оділо разом з українськими партнерами для підтримки дітей, сімей та вчителів, які постраждали під час російсько-української війни, повідомляють на сайті.

 

У межах проєкту працює платформа, яка допоможе вивчити мову нової країни проживання та отримати підтримку для культурної асиміляції  (для вивчення доступні всі європейські мови), також розробники забезпечили легкий доступ до тисяч освітніх ресурсів від різних платформ та в різних форматах українською мовою та доступ до розважального та освітнього контенту різними мовами, серед яких й українська.

 

Для реалізації проєкту створили різні об’єкти:

 

  • Цільова сторінка, на якій можна запитати додаткову інформацію та/або зареєструватися як викладач або фасилітатор-волонтер.

 

  • URL-адреса та мобільний додаток для доступу до цифрової екосистеми, відкритий для всіх.

 

  • Відео для поширення в соціальних мережах, яке допоможе поширити повідомлення.

 

  • Маркетплейс, який допоможе українським видавцям продовжувати працювати завдяки друку за запитом їхнього цифрового контенту. Це дозволяє їм подолати матеріально-технічні перешкоди розповсюдження та спростити процес, щоб бібліотеки, школи та європейські установи могли придбати фізичні книжки українською мовою для надсилання дітям та родинам біженців.

 

Обрати книжки можна за посиланням. Для того, щоб позичити книжку чи кілька, потрібно зареєструватися. На сайті доступні рубрики «Історія Європи», «Покращуймо англійську», «Відкриваємо STEAM» та інші.

 

Допомогти в покращенні освітньої програми можна, написавши на пошту helpukraine@odilo.us.

 

Акселерація у сфері освітніх технологій (EdTech) – навчальна програма для розвитку технологічних проєктів, покликана вивести на новий рівень підприємництва команди, які знають точки болю своїх клієнтів та вже їх вирішують.

 

Нагадаємо, онлайн-платформа для покращення якості англомовного тексту Grammarly підтримала Україну в російсько-українській війні. Крім того, Patreon тимчасово скасувалв плату за користування для українців.

 

Чільне фото: odilo.us