перемоги

Суспільне отримало нагороду від європейських мовників за роботу під час війни

13.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Команда Суспільного Мовлення отримала нагороду Гуннара Гойдаля за видатні досягнення у сфері обміну новинами між європейськими мовниками у межах Eurovision News Exchange (EVN). Про це йдеться на сайті медіа. 

Суспільне відзначили за «демонстрацію справжнього професіоналізму та відданості висвітлення подій, що є не лише новинами, але й глибоко особистими історіями».

 

Премія імені Гуннара Гойдаля вручається на Новинній Асамблеї європейських мовників. Її від Суспільного приймала Ангеліна Карякіна, генеральна продюсерка інформаційного мовлення.

 

«Для нас велика честь отримати цю престижну нагороду. Робота, яку ми на Суспільному виконуємо, з початку російського вторгнення в Україну дала нам мету: поділитися цими історіями з усім світом. Смерті, вбивства, тортури цивільних ніяк не можуть бути виправдані, вони не можуть мати сенсу. Але коли ми розповідаємо про це світові — ця робота — бути свідком жахливого, набуває сенсу. Журналістика дає сили», — зауважила Ангеліна Карякіна.

 

Також номінантами на премію Гойдаля були RTP (Португалія), переможець RTVE 2020 року (Іспанія) і торішній переможець France Télévisions (Франція) за видатні досягнення у висвітленні новин за кордоном та всередині країни.

 

«Суспільне Мовлення заслуговує на цю нагороду за стійкість, яку вони продемонстрували, зумівши залишитися в етері в розпал повномасштабного вторгнення, а також продовжувати інформувати аудиторію вдома в Україні та сприяти глобальному розумінню ситуації. Окрім цього, Суспільному вдалося отримати ексклюзивне інтерв’ю для Eurovision News із президентом Володимиром Зеленським — це вперше, коли ми змогли підготувати власне інтерв’ю із ключовим героєм подій», — сказав Еміліо Сан Педро, головний редактор Eurovision News Exchange.

 

Eurovision News Exchange (EVN) — це мережа, заснована європейськими редакціями суспільних мовників понад 60 років тому. Вона працює в більш ніж 50 країнах і пропонує членам ЄМС близько 100 новин, радіо та спортивних матеріалів, а також майже 17 годин живого контенту щодня. Це також дає змогу учасникам мережі використовувати важливі повідомлення очевидців подій, знаючи, що їхній зміст є надійним, безпечним для використання та поширення.

 

Нагадаємо, що раніше Суспільне мовлення звернулося до Європейської мовної спілки з проханням припинити членство російських ЗМІ, зокрема «Першого каналу» та Всеросійської державної телевізійної та радіомовної компанії, у європейській спільноті суспільних мовників.