підтримка

Тім Ферріс передав російські та українські роялті на потреби України

24.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Тім Ферріс, автор американського бестселера «Працюй чотири години на тиждень» та подкасту «Шоу Тіма Ферріса», закликав авторів та інших творців контенту підтримав Україну. Про це він написав своїй щотижневій півторамільйонній розсилці «5 Bullet Friday», а також в усіх своїх соцмережах.

 

«Я жертвую 100% своїх минулих роялті, що я отримував з росії та України на українські потреби. Що включає всі видання, починаючи з “The 4-Hour Workweek” (2007) і закінчуючи “Tribe of Mentors” (2017) — всього п’ять книжок», — повідомив Ферріс. До цього кроку його підштовхнув інший відомий автор популярного нон-фікшну Раян Голідей, відомий за книгами «Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з розв’язання проблем» («Наш формат», 2018), «Его – це ворог» (Наш формат, 2019).

 

Українською вийшла лише одна книжка Тіма Ферріса — «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» (КСД, 2017) у перекладі Ірини Грипи.

 

«Якщо це набере обертів, то матиме реальний вплив. Чи хочуть до нас приєднатися інші автори чи творці?», — запитує Тім.

 

Також автор порадив користувачам перераховувати кошти на допомогу через Flexport, фонд «Повернись живим», спеціальний рахунок Нацбанку та Ukraine Defense Fund.

 

Раніше Раян Холідей виклав своє фото із книжками у соцмережах і зазначив: «Це деякі з українських та російських перекладів моїх книжок. Я попросив свого агента оцінити суму роялті, яку я отримав від них за ці роки, і я передаю всі ~15 000 доларів США благодійним організаціям в Україні, які допомагають пораненим солдатам і громадянам, які борються, щоб захистити свою країну від мерзенного та злочинного вторгнення. Закликаю інших знайомих авторів, які продають набагато більше книг, ніж я, зробити що вони можуть теж».

 

Нагадаємо, польський письменник виставив на аукціон свій рукопис задля допомоги дітям-біженцям.

 

Читайте також: Все більше відомих письменників скасовують контракти із росією

 

Чільне фото: Investory News