втрати війни

У Бахмуті загинув оператор Суспільного Олексій Ольховик

16.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Оператор Суспільної студії та військовий Олексій Ольховик загинув у місті Бахмут. 

«Наше перше відрядження на війну було у Бахмут у 2020 році. 13-го березня 2023 року ти загинув у цьому ж самому Бахмуті. Колись ти мені сказав, що якби я тебе не взяла з собою на війну в часи ООС, ти б напевно і не пішов би на війну повномасштабну. І, знаєш, я зараз не дуже рада, що взяла тебе з собою тоді», — написала на своїй фейсбук-сторінці колега Олексія журналістка Анастасія Жук.

 

Вона розповіла, що з початком повномасштабного вторгнення Олексій Ольховик долучився до 241-ї бригади тероборони міста Києва, а згодом його відправили на фронт на Донеччину. У вересні 2022 року Олексій Ольховик дістав мінно-вибухове поранення і близько місяця лікувався, а після одужання знову повернувся на фронт — до міста Бахмут.

 

За даними Інституту масової інформації, Олексій Ольховик став 49-м медійником, що загинув в Україні внаслідок російської збройної агресії. З них вісім — під час виконання журналістської діяльності, 41 загинули як учасники бойових дій або стали жертвами російських обстрілів не під час виконання журналістських обов’язків.

 

Нагадаємо, раніше у бою з російськими окупантами у Мар’їнці на Донеччині загинув співробітник Суспільного Херсон Сергій Клименко, а неподалік Бахмута Донецької області загинув військовослужбовець з Івано-Франківська, колишній працівник «Суспільне Івано-Франківськ» Сергій Силкін.

 

Джерело: Суспільне

 

Чільне фото: Олексій Ольховик/Facebook