бібліотека

У бібліотеках Австрії з’явилися українські книжки

28.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У бібліотеках восьми міст Австрії з’явилися українські книжки. Про це повідомляє Посольство України в Республіці Австрія у Facebook. 

Так, книжки є в бібліотеках таких міст, як: Відень, Лінц, Хартберг, Оберварт, Єннерсдорф, Пінкафельд, Літцельсдорф, Мархтренк.

У Посольстві пишуть, що згодом в інших містах теж з’являться книжки українською мовою. Їх передають до бібліотек у межах проєкту «Українським дітям – українську книгу!», що реалізується за підтримки Першої леді України Олени Зеленської, Державного комітету телебачення та радіомовлення, Українського інституту книги.

 

Також усіх зацікавлених просять повідомляти про потребу в українських книжках у бібліотеках різних країн і міст на електронну адресу uliana.zadvorniak@mfa.gov.ua.

 

Нагадаємо, що за пів року вітчизняні видавці безкоштовно передали у межах акції «Українським дітям – українську книгу!» майже 1 млн примірників друкованої продукції.

 

Як відомо, українські книжки передали в державну бібліотеку ім. Еміне Хаджикура (Emine Hacıkura Kütüphanesi) в Аланії, Туреччина.

 

Фото: Посольство України в Республіці Австрія