втрати війни

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

27.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.

37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтарського містечка Селидове Донецької області. До того, як прийти в журналістику, був координатором руху «Сильні громади», організовував громадські заходи й ініціативи, культурні події та працював над розвитком українського сходу.

 

У «Вчасно» Олександр писав про корупцію в містах Донеччини, проводив антикорупційні розслідування.

 

«З ним завжди було про що поговорити: від новинок у кіно до теорій філософії. Це була світла людина з широким світоглядом і загостреними чеснотами. Він був справжнім патріотом країни не на словах, а на справі, бо робив від себе все, аби й рідний край і наше суспільство ставали кращими… Це величезна втрата для усіх нас», — зазначили колеги Олександра Цахніва.

 

 

На фронт Олександр пішов на початку повномасштабного вторгнення. Загинув, боронячи позиції на Бахмутському напрямку під час обстрілу ворога.

 

Фінансово підтримати родину полеглого військового можна за посиланням.

 

Як повідомлялося, військовому і журналісту Віталію Дереху просять посмертно присвоїти звання Героя України. На фронті загинули черкаський телеоператор Павло Тимошенко та одеський журналіст і письменник Ігор Терьохін.

 

Чільна світлина: Вчасно