мариністика

У Дніпрі презентували путівник Юрія Лисянського та «Морський збірник»

26.01.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Куратор конкурсу морської прози ім. Лисянського Антон Санченко на запрошення Дніпровської міської ради та дитячого центру «Бригантина» 24 січня презентував дві книжки, виданих за результатами сезону 2018 року – нотатки Юрія Лисянського та «Морський збірник».

Серед слухачів були також учні Дніпровської флотилії юних моряків. Мерія міста, зокрема Департамент гуманітарної політики та Управління молоді закупили книжки для всіх дитячих гуртків, що були присутніми на презентації. Організатори конкурсу сподіваються, що це позначиться на кількості молодих дніпрян, що візьмуть участь у конкурсі в сезоні 2020, а всі хлопці після школи поїдуть вступати до Херсонської морської державної академії.

 

«Вразила кількість місцевих ТБ-каналів в Дніпрі, які ще не розучились виконувати свої новинні функції. В Києві по таких подіях, як презентації, телевізійники вже кілька років майже не ходять. Тільки зараз звернув на це увагу. А раніше ж – було таке і в киян», – написав Антон Санченко на своїй сторінці у фейсбуці.

 

Читайте також: Умови конкурсу морської прози ім.Лисянського «Мателот»