медіа під час війни

У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

23.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Харкові запустили комунікаційну платформу Kharkiv Media Hub для підтримки роботи українських та іноземних медіа в Харкові та регіоні. Про це повідомив медіацентр «Україна».

 

У хабі відбуватимуться брифінги представників влади та громадського сектору, експертні дискусії, культурні заходи. Тут можна буде отримати свіжу інформацію щодо актуальних для України та Харківщини тем. 

 

Kharkiv Media Hub у своїй роботі також буде взаємодіяти з іншими організаціями, що надають допомогу журналістам. Головна мета  проєкту — створити єдину точку допомоги журналістам у Харкові.

 

Хаб також працюватиме у режимі коворкінгу. Тут можна буде знайти допомогу з акредитацією, фіксера, контакти спікерів тощо.

 

Проєкт очолить журналістка, керівниця і співзасновниця незалежного суспільно-політичного проєкту nakipelo.ua Наталя Курдюкова.

 

Kharkiv Media Hub розташований у центрі Харкова у безпечному місці. Це мережевий підрозділ Медіацентру Україна, який працює також у Києві та Львові.

 

Медіацентр Україна — громадська ініціатива, мета якої – допомога журналістам у висвітленні війни та розробці стратегій і комунікаційних кампаній, що допомагатимуть у майбутній відбудові України. Створена у березні 2022 року.

 

Нагадаємо, для українських журналістів запустили проєкт безкоштовних консультацій із психологами.

 

Комісія з журналістської етики розробила рекомендації щодо словника воєнного часу, за допомогою якого варто висвітлювати події російсько-української війни.

 

Чільне зображення: Медіацентр Україна