пропаганда рф

У Криму окупанти створили програму «патріотичного виховання»

14.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Криму окупанти ввели для школярів програму «патріотичного виховання» та початкову військову підготовку. Про це повідомили у Представництві Президента України в АРК у Facebook. 

Також ввели класні години «уроки про важливе», де розповідають чому рф напала на Україну та називають «подвигами» злочини російських військовослужбовців.

 

Крім цього, у представництві зазначають, що цьогоріч до кримських шкіл пішли понад 230 тисяч дітей (за даними окупаційних адміністрацій), серед них понад 2 тисячі – діти з ОРДЛО. 

 

Також за указом окупаційних адміністрацій у місцевих школах запровадили класні години: для учнів початкової школи —  «герої спецоперації», для учнів 5-7 класів — «друзі та вороги російської федерації», для учнів 8-9 класів — «лнр, днр, Крим, Херсон – це росія», для учнів 10-11 класів — «Є така професія – вітчизну захищати! Переваги контрактної служби в зс рф»

 

З початку навчального року в школах Сімферополя кожен новий навчальний тиждень тепер розпочинається з низки пропагандистських заходів: підняття прапора рф, звучання гімну росії, оголошення так званих «визначних дат» та зі вступного слова представників окупаційних адміністрацій і так званих «відомих особистостей», які підтримують окупантів. 

 

«За цими назвами яскраво видно, до чого вони готують дітей – до нормалізації терористичних актів рф на території материкової України. А майбутніх випускників – до безпосередньої участі в цій кривавій війні, ще й на боці держави-агресорки», – пишуть у представництві та закликають українських громадян у тимчасово окупованому Криму вимагати для своїх дітей дозволу не відвідувати ці пропагандистські заняття. 

 

Нагадаємо, що у тимчасово окупованому Криму російська окупаційна влада планує закрити кримськотатарську школу. 

 

Крім того, на тимчасово окупованому півострові «влада» створюватиме «табори перекваліфікації» для вчителів з тимчасово окупованих Херсонської, Харківської та Запорізької областей.

 

Фото: dv.ee