фестиваль

У Парижі розпочався фестиваль української культури

24.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Парижі розпочався фестиваль Un Week-end à l’Est (Вікенд на Сході), який цьогоріч фокусується на культурних здобутках Одеси та України загалом. Про це повідомляють на офіційному сайті події.

Програма заходу складається з понад сорока подій, серед яких концерти, виставки візуального мистецтва, дискусії, кінопокази, поетичні читання та книжкові презентації. Фестиваль триватиме до 28 листопада.

 

 

Українську літературу на Un Week-end à l’Est представлятимуть: Сергій Жадан, Софія Андрухович, Катерина Бабкіна, Ірена Карпа, Борис Херсонський. Учасниками тематичних дискусій і зустрічей також будуть Ірина Дмитришин, Андрій Курков, Тетяна Огаркова, Володимир Єрмоленко, Костянтин Сігов.

 

«Після Варшави, Києва, Будапешта, Белграда та Софії ми вирішили повернутись до України, відзначивши Одесу. Із сотнею гостей на близько сорока подіях цей фестиваль має на меті засвідчити нашу підтримку українському народу, який опинився перед обличчям війни», — заявили організатори.

 

 

Фестиваль Un Week-end à l’Est заснований у 2016 році, щоб відродити культурне життя Латинського кварталу Парижа та створити мости між культурами міст західної та східної Європи. Відбувається щороку у листопад.

 

Нагадаємо, цьогоріч Україна взяла участь у Паризькому книжковому салоні з національним стендом.

 

Незалежна французька книгарня Shakespeare and Company, розташована у Парижі, надала підтримку «Читомо».

 

Ілюстрації: Un Week-end à l’Est