Ольга Токарчук

У Польщі пограбували помешкання лауреатки Нобелівської премії Ольги Токарчук

27.01.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Вроцлаві група невідомих пограбувала помешкання письменниці та нобелівської лауреатки Ольги Токарчук. Про це повідомляє Radio ZET та Radio Wrocław.

Пограбування відбулося на віллі, де є декілька окремих помешкань. Одне з них належить польській письменниці. У ніч пограбування Ольга Токарчук перебувала за кордоном.

 

У повідомленні Radio ZET зазначається, що факт пограбування підтвердила місцева поліція, але не назвала адреси чи імен постраждалих.

 

Разом з тим за інформацією Radio Wrocław, пограбування відбулося саме у помешканні письменниці. Пізніше це підтвердили і сусіди Ольги Токарчук.

 

Повідомляється, що наразі поліція намагається визначити обсяг збитків. За інформацією польського видання Fakt, зловмисники забрали 20 тисяч злотих.

 

Як відомо, лауреатка Нобелівської премії з літератури за 2018 рік Ольга Токарчук стане почесною гостею 27 BookForum, де братиме участь у відкритті та інших заходах фестивалю.

 

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з присудженням літературної Нобелівської премії Ользі Токарчук міський голова Кракова вирішив закласти ліс «PRAWIEK» у Куявії. А у Вроцлаві зробили безкоштовним проїзд у громадському транспорті для людей з книжками лауреатки Нобелівської премії.

 

Читайте також: Що говорила Токарчук на врученні Нобеля: від ніжного оповідача до політики