ЄС

У Раді підтримали за основу новий законопроєкт «Про медіа»

26.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Новий законопроєкт «Про медіа», що відповідає рекомендаціям ЄС, підтримали за основу більшістю голосів.  Рішення ухвалили на засіданні Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики 23 серпня. 

Зокрема Комітет схвалив доопрацьовану редакцію законопроєкту, а також вирішив звернутися до керівництва парламенту про відкликання законопроєкту № 2693-д «Про медіа»

 

Так, подали схвалену доопрацьовану редакцію документу на реєстрацію, з висновком комітету про ухвалення його за основу, з продовженням строку подання до нього поправок і пропозицій наполовину до 21 дня. 

 

Також Комітет рекомендував відхилити альтернативний законопроєкт №2693-2 «Про медіа в Україні»

Нагадаємо, що низка громадських організацій, які працюють у сфері медіа, закликали українську владу ухвалити нове законодавство про медіа, щоб виконати всі рекомендації Європейської комісії щодо майбутнього членства України в ЄС.

 

Як відомо, у новій редакції законопроєкту «Про медіа» регулятор має право анулювати ліцензії медіа, розповсюдження друкованих ЗМІ, а також тимчасово забороняти поширення онлайн-медіа у певних випадках.

 

Джерело: Детектор медіа