екранізації

У США екранізують «Книгу кладовища» Ніла Ґеймана

25.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Кіноадаптація роману Ніла Ґеймана «Книга кладовища» від Disney отримала нового режисера та сценариста. Про це повідомив новинний інтернет-журнал про телебачення і кіно Deadline.

Режисером майбутньої кіноадаптації дитячого фантастичного роману став Марк Форстер (на рахунку стрічки «Персонаж», «Крістофер Робін»). Сценарій напише Девід Мегі («Життя Пі», «Мері Поппінс повертається»)

 

Цю книжку Ґеймана уже  намагалися екранізувати кілька разів — у 2009 році кіностудія Miramax запропонувала Нілу Джорданові («Інтервʼю з вампіром») зняти фільм. Також Disney, яка придбала права на екранізацію ще у 2012 році, пропонувала поставити стрічку Генрі Селіку («Кошмар перед Різдвом») та Рону Говарду («Як Ґрінч викрав Різдво»). 

 

«Книга кладовища» вийшла у 2008 році й отримала престижну американську премію Джона Ньюбері за видатний внесок в американську літературу для дітей, яку вручають з 1922 року.

 

Книжка розповідає про хлопця, на ім’я Ніхто «Ніх» Овенс, якого, після жорстокого вбивства усієї його родини, приймають на виховання мертві мешканці кладовища.

 

Нагадаємо, письменники та письменниці з усього світу висловлюють підтримку Україні та скасовують книжкові контракти з росією. Серед них і Ніл Гейман.

 

Читайте також: Танатос уже не той: чому сучасна смерть любить котиків і яблука

 

Чільна ілюстрація: screenrant.com