видання

У США вийде дитяча книжка про Україну від Оксани Лущевської

01.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У США вийде книжка Blue Skies and Golden Fields. Celebrating Ukraine Оксани Лущевської, яка розповідає про Україну дітям. Про це повідомляє письменниця у Facebook.

Книжку планують опублікувати до початку нового шкільного року у видавництві Capstone Press

 

Видання коштує 8. 99 доларів. Його можна передзамовити на Amazon

 

«Спеціально для формату цієї книжки ми обрали інформаційно-грайливий підхід. У книжці є інформація про географію та про історію нашої країни. Також є інформація про культуру читання, про музеї та про митців та дещо про українські святкові традиції. Додатково, читачі зможуть зробити кілька цікавих актівіті і вивчити перші українські слова. Книжку рекомендують до читання в американських школах», розповідає Лущевська.  

 

Крім того, у виданні є історичні пояснення, українські народні казки, інформація про літературні фестивалі, культуру читання, рецепти, розмальовки тощо

Також Оксана додає, що, на жаль, їй не вдалося висвітлити все: «За браком місця (бо, повторююся, книжка створена під серію) мені не вдалося висвітлити належним чином розділ «великі міста» (точніше – я мала той розділ, але треба було обирати скорочення інфи), але вдалося висвітлити кілька музеїв і кілька митців (що теж вагомо, бо йдеться про культуру)». 

 

Нагадаємо, що польське видавництво AMEET та однойменний фонд видавництва створили книжку про LEGO українською мовою та передали місцевим організаціям міста Лодзь для українських дітей.

 

Як відомо, дитяча повість української письменниці Катерини Бабкіної «Шапочка і кит» вийде у британському видавництві Penguin Random House.