Володимир Зеленський

У Тайвані передзамовили 10 тисяч збірок промов Зеленського

09.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Тайвані друком вийшла книжка Хао Мінґі з промовами Володимира Зеленського «Зеленський: Ми так віримо» (“Zelensky: We Believe So”). Про це повідомляє Yakaboo на своїй фейсбук-сторінці.

 

Книжка — спільний проєкт тайванського видавництва Locus Publishing та українського Yakaboo Publishing. На момент випуску тайванці передзамовили десять тисяч примірників.

 

Видання зібрало 50 найвідоміших промов президента України та шлях його становлення як лідера нового формату. Промови супроводжують короткими поясненнями їх символічного та політичного значення, хронікою подій війни, а також репортажними світлинами українських фотографів.

 

«Ми бачимо, що Україна бореться за мир у Європі. Однак якщо ми зазирнемо глибше, то побачимо: Україна захищає спільні переконання демократичних суспільств у всьому світі, мужність і довічні людські цінності. Світ єдиний, і ніхто не може захистити себе, думаючи, що вогонь війни десь там далеко», — розповів у передмові видавець Рекс Хоу.

 

 

Робота над видання почалася в травні, у серпні Зеленський висловив схвалення для публікації видання.

 

Упорядник Хао Мінґі сказав, що публікація книжки передає непряме послання Зеленського Тайваню і водночас дозволяє отримати цінну пораду про протистояння у війні: «Майже всі ми чітко це бачимо у виступі Зеленського. Для Тайваню ми отримали такий цінний досвід, не заплативши жодної ціни. Простіше кажучи, Тайвань повинен активно брати участь у створенні нової архітектури глобальної безпеки».

 

У зв’язку з публікацією книжки компанія Big Block Culture у Тайвані заявила, що пожертвує Україні таку ж суму, як гонорар за кожне видання, щоб висловити свою підтримку видавничій галузі, яка була зруйнована війною. 

 

Глобальна презентація видання відбудеться на Франкфуртському книжковому ярмарку в жовтні.

 

Нагадаємо, перша у світі збірка промов Зеленського вийшла у Франції.

 

Читайте також: На Amazon можна придбати десятки біографій Зеленського, цитатник і навіть розмальовку з його фото

 

Фото: Yakaboo