Ватикан

У Ватикані презентували книжку про Йосифа Сліпого

23.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Отець Іван Дацько, колишній особистий секретар Патріарха УГКЦ Сліпого, презентував італійське видання книжки «Йосиф Сліпий. Спомини» в Папській резиденції у Ватикані. Про це повідомляється у прес-релізі, який отримало Читомо. 

 

Книжка висвітлює найменш відомі сторінки життя Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого: період його життя між 1945-1963 рр., коли владика був ув’язнений в таборах Сибіру та Мордовії.

 

«Такою була його доля, і хоча він знав, що від нього Всевишній Господь хотів саме такого важкого свідчення, він тужив за нормальними умовами праці, в яких міг би трудитися як пастир і науковець», – згадує багаторічний секретар Патріарха, отець-доктор Іван Дацько, автор книжки, що намагався заповнити саме цю прогалину у біографії Патріарха.

 

Праця ознайомлює читача не лише із особистістю та долею Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого, але й розповідає про історію Української Греко-Католицької Церкви.

 

Презентація італійського перекладу книжки «Йосиф Сліпий. Спомини» відбулася в католицькому освітньому центрі «Centro Il Messaggio dell’Icona». Авторами перекладу з української виступили Альберто Ді Чіо (Alberto Di Chio) та Лучіана Міррі (Luciana Mirri). Українську делегацію вітали Державний Секретар Святої Столиці П’єро Паролін та Святійший Отець Папа Франциск.

 

Делеґація з українців та італійців вручила Папі Францискові та його Державному Секретарю український ориґінал й італійське видання «Споминів». Організатором заходу виступив Український католицький університет.  

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект