Володимир Зеленський

У Великій Британії вийде книжка з промовами Зеленського

18.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У британському видавництві Penguin Random House видадуть збірку промов Володимира Зеленського A Message From Ukraine. Про це видавництво повідомило у своєму Facebook. 

Видання з’явиться у продажі 24 листопада. Зараз можна зробити передзамовлення на різних платформах продажу книжок за посиланням. Книжка коштує £9.99.

 

Також будуть доступні електронна версія книжки та аудіокнижка. 

 

Усі кошти з продажу книжки передадуть до United 24 — фандрейзингову платформу з підтримки України. 

 

«Поєднуючи новий вступ Володимира Зеленського з його найсильнішими військовими промовами, ця книга розповідає про історію України словами її президента. Це історія про націю, яка мужньо захищається від російської агресії. І це історія народу, який веде світ у боротьбі за демократію», — пишуть на сайті видавництва. 

 

Видання промов містить 144 сторінки. Передмову до збірки написав сам Володимир Зеленський. Книжка містить 18 промов, починаючи з 2019 року, які відібрав особисто Зеленський. Видання також містить передмову Аркадія Островського, редактора журналу The Economist по росії й Східній Європі.

 

Видавництво отримало права публікувати книжку в усьому світі, зокрема в США, Німеччині, Іспанії, Португалії та в інших країнах.

 

Нагадаємо, що раніше французьке видавництво Grasset опублікувало збірку ключових промов президента України Володимира Зеленського, виголошених від початку вторгнення росії в Україну 24 лютого «За Україну». Також у Тайвані друком вийшла книжка Хао Мінґі з промовами Володимира Зеленського «Зеленський: Ми так віримо» (“Zelensky: We Believe So”).

 

Як відомо, видавництво TidalWave Comics випустило комікс про президента України Володимира Зеленського — «Політична влада: Володимир Зеленський» Майкла Фрізелла.

 

Джерело: The bookseller