біженці-українці

У Загребі започаткували українську бібліотеку

05.07.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українська громада міста Загреб повідомила про започаткування української бібліотеки в Українському домі в столиці Хорватії. Про це Українська громада Загреба повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

«Відкриваємо нову сторінку в житті Українського дому в Загребі – започатковуємо нашу бібліотеку! Сьогодні отримали безцінний для нас пакет книг українською мовою українських та іноземних авторів для дітей та дорослих», — ідеться в дописі.

 

Громада висловила велику подяку Державному комітету телебачення і радіомовлення України на чолі з Олегом Наливайком і народному депутату України Марії Іоновій за допомогу.

 

За даними Олени Зеленської, проєкт «Українська книжкова поличка» реалізували у бібліотеках 39 країн, загалом налічується 170 поличок із 44 тисячами книжок.

 

Проєкт «Українська книжкова поличка» реалізується під патронатом Першої Леді України Олени Зеленської спільно з Міністерством закордонних справ України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Українським інститутом книги.

 

Нагадуємо, для українських дітей за кордоном передали понад пів мільйона книжок.

 

Читайте також: Вдруге з самого початку: як працює Перша мандрівна бібліотека

 

Фото: Українська громада міста Загреба